تعمیر فتوکپی

تعمیر دستگاه فتوکپی در زمان گارانتی این شرکت به صورت رایگان می باشد و ماهیانه سرویس و بازدید دستگاه توسط این شرکت انجام می شود. پس از اتمام گارانتی دستگاه تمامی تعمیرات با گارانتی انجام می شود؛ بر فرض مثال دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد و تکنسیین های ما در محل حاضر می شوند و ایرادات شما را برطرف می کنند؛ این شرکت به مدت یک ماه قطعه تعمیر شده را گارانتی می کند چنانچه با ایراد مجدد مواجه شدید شرکت موظف است بدون دریافت هیچ هزینه ای ایراد دستگاه شما را برطرف کند. هر تعمیری که روی دستگاه شما انجام می شود یک رسید تحویلتان داده می شود که در آن تمامی کارهایی که کادر شرکت انجام داده لحاظ می شود. تعمیرات به صورت دوره ای انجام می شود با هماهنگی شما مشتریان عزیز لذا بازدید دوره ای دستگاه باعث سالم ماندن آن می شود و نیاز کمتری به تعمیر پیدا می کند.

جنرال سرویس

جنرال سرویس یعنی سرویس کلی دستگاه در زمانی که شما بیش از اندازه با دستگاه کار کرده اید و مشکلات دستگاه با تعمیر رفع نمی شود در این حال دستگاه شما باید جنرال سرویس شود که در این مرحله دستگاه به یک تکه آهن تبدیل می شود و تمامی قطعات یک به یک سرویس می شود و تمامی قطعاتی که عمر خود را کرده تعویض می شود و در آخر به مرحله تست می رسد و همانند یک دستگاه استوک برای شما کار می کند با گارانتی ویژه جنرال سرویس شرکت تابان کپی.

تعویض قطعات هنگام تعمیر

اگر هنگام تعمیر نیاز شد که قطعه ای تعویض شود حتی آن قطعه مصرفی باشد شرکت همان قطعه را برای شما گارانتی می کند و روی فاکتورتان به هنگام اتمام کار قید می کند. حتی قطعه هایی از قبیل (درام.دولوپر.بلت ترانسفر.هاترول.پرس.کاغذ کش و…) بر فرض مثال دولوپر دستگاهتان نیاز به تعویض دارد با توجه به مدل دستگاهتان بر اساس تعداد برگ برای شما گارانتی می شود.