خدمات ما

خدمات پس از فروش تعهدی است که شرکت تابان کپی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی در یک دوره زمانی خاص ارائه می دهد. خدمات پس از فروش خدمتی است که از سوی این شرکت پس از فروش محصول ارائه می شود؛ این خدمت می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یا بیشتر باشد. حمل کالا سرویس در محل و هرآنچه که بعدها به عنوان نیازهای تلویحی و تصریحی مشتریان شناخته می شود به عنوان راهکارهای خدمات پس از فروش شناخته می شوند.

شرکت تابان کپی با کادری مجرب و حرفه ای و با تلاش خود توانسته در انجام کارهای تعمیرات و نصب و راه اندازی و پشتیبانی پاسخگوی تمامی مشتریان باشد. (سرویس و تعمیر به موقع دستگاه شما در مدت زمان گارانتی و تعویض قطعات مکانیکی و الکترونیکی در صورت خرابی آنها به عهده شرکت می باشد) سرویس ماهیانه و بازدید دستگاه و خدمات دستگاه در زمان گارانتی از وظایف شرکت می باشد و پس از اتمام گارانتی به مدت سه ماه هر نوع تعمیر و حتی جنرال سرویس کامل دستگاه بدون اجرت انجام می شود. این شرکت در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

خدمات مجازی

مشاوره رایگان برای خرید هر نوع دستگاه

تماس تصویری از طریق واتساپ و تلگرام در همه ساعات روز برای راهنمایی گرفتن از مشاورین برای ایرادات دستگاه حتی برای شما که با این شرکت همکاری نداشته اید. نصب و راه اندازی دستگاه بصورت تلفنی و یا تماس تصویری در همه ساعات خدمات و گارانتی برای شرکت تابان کپی بسیار مهم تر از فروش و فعالیت های دیگر می باشد.