شرکت تابان کپی

شرکت تابان کپی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات تخصصی چاپ دیجیتال توانسته است در محیط رقابتی بازار با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات پس از فروش و همچنین قیمت بی نظیر خود، رضایت مشتریان را جلب نماید. این شرکت دارای دو واحد مهندسی فروش و تحقیقات، تبادل و بهینه سازی بروزرسانی اطلاعات فنی شما و شناسایی منابع و تولیدکنندگان جدید این صنعت فعالیت می نماید.

ما در زمینه واردات و فروش ماشین های اداری فعالیت می کنیم. انواع فتوکپی های لیزری سیاه و سفید، رنگی، انواع دستگاه های (ریسوگراف)، دستگاه های پلاتر و بنر و انواع پرینتر هم استوک و هم آکبند.

این شرکت از لحاظ قطعات و مواد مصرفی از قبیل درام، دولوپر، تونر و تمامی ملزومات کپی به صورت تک و عمده دارا می باشد. این شرکت با بهترین خدمات و گارانتی توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

اگر می خواهید دستگاه فوق العاده و بدون هزینه اضافی و میزان با کار خودتان تهیه کنید با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید و مشاوره به صورت رایگان دریافت کنید.

شما با خرید دستگاه از شرکت ما و بهره مندی از شرایط ویژه گارانتی شرکت ما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی در صورت خرابی دستگاه می توانید هزینه ی اولیه ای که برای خرید دستگاه پرداخت کرده اید را با کارکرد و در زمان گارانتی از سودآوری دستگاه درآورید و پس از آن فقط برای شما سود خالص خواهد ماند.

مدیریت شرکت تابان کپی (مهندس کاظمی)