با سلام

توضیحات شرایط گارانتی دستگاه و قطعات و مواد مصرفی شرکت تابان کپی

این شرکت برای شما عزیزان و مشتریان عزیز شرایط را برای خرید دستگاه و قطعات بسیار آسان کرده و توانسته رضایت مشتریان عزیز را جلب کند. این شرکت تمامی محصولات را کتباً روی فاکتور خریدتان قید می کند که تا (یک) ماه در صورت عدم رضایت شما عزیزان تمامی خرید شما قابل عودت داده شود و تا 24 ساعت پرداختی شما بزرگواران به حسابتان واریز می گردد.

گارانتی بی قید و شرط دستگاه های فتوکپی

وقتی این شرکت از گارانتی بی قید و شرط صحبت می کند به این معنا است که شما به هنگام خرید دستگاه مورد نیاز خود از این شرکت یک فاکتور دریافت می کنید که روی آن نوشته این دستگاه به مدت (دو ماه) در صورت نارضایتی شما عزیزان قابل عودت می باشد چه دستگاه رومیزی کوچک چه دستگاه صنعتی و تمامی قطعات مکانیکی دستگاه و همچنین قطعات الکترونیکی از قبیل بردهای دستگاه که امکان دارد نوسان برق شما باعث خرابی آن شود اما جای نگرانی نیست همه این قطعات در صورت خرابی به عهده شرکت تابان کپی می باشد و این شرکت موظف است در زمان گارانتی به مشکلات شما رسیدگی کند کاملا رایگان حتی تعویض بردها یا قطعات مکانیکی و همه ی این موارد بر روی فاکتور خریدتان لحاظ می شود.

گارانتی سرویس و خدمات پس از فروش

این شرکت برای شما عزیزان به گونه ای شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است که جای هیچ گونه نگرانی برای مشتری عزیز نباشد لذا تا زمان گارانتی دستگاه تمامی قطعات و مواد مصرفی و تعمیرات تخصصی به صورت رایگان انجام می شود و بعد از اتمام گارانتی به مدت (سه ماه) هر گونه تعمیر رایگان و بدون اجرت انجام می شود توجه کنید (بعد از اتمام گارانتی).

قیمت دستگاه کپی رنگی

تخفیف

لازم به ذکر است که شما بعد از تخفیف ویژه ای که از شرکت تابان کپی دریافت می کنید یک عدد تونر به صورت هدیه روی خرید دستگاه دریافت می کنید که همین تونر نسبت به حجم کار روزانه شما به اندازه هزینه ای که به دستگاه کرده اید کار می کند. گارانتی هر محصول در قسمت محصولات سایت زیر هر محصول لحاظ شده.

حمل و نقل شرکت تابان کپی

حمل و نقل در این شرکت به این گونه است که هر گونه حمل و نقل دستگاه در سطح تهران رایگان می باشد و برای ارسال به شهرستان به صورت نصف انجام می شود که انتخاب حمل و نقل به عهده خود مشتری می باشد.

نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه

نصب و آموزش و راه اندازی تمامی دستگاه ها به عهده شرکت تابان کپی می باشد.

مشتری مداری

مشتری مداری شعار اصلی این شرکت می باشد؛ بنابراین این شعار سرلوحه کار مدیریت شرکت تابان کپی قرار گرفته است. مدیریت باید نیازهای مشتریان خود را بشناسد و مشکلات آنها را شناسایی و رفع کند و سازمان را نسبت به حساسیت امور مشتریان اقناع کند.

(مدیریت شرکت تابان کپی مهندس مرتضی کاظمی)